Advert

Anadolu Gençlik’ten futbol turnuvası

Anadolu Gençlik Derneği’nin (AGD) düzenlemiş olduğu geleneksel yaz kursları arası futbol turnuvası düzenledi.

Anadolu Gençlik’ten futbol turnuvası
Bu içerik 70 kez okundu.
Advert

Anadolu Gençlik Derneği Manavgat Temsilciliği tarafından geleneksel hale getirilen yaz kursları arası futbol turnuvası Oksijen Halı sahasında yapıldı.  Turnuvaya AGD Yazet takımı, Külliye Cami, Ayşe Kasapoğlu Cami, Demirciler Cami, Hasan Fehmi Boztepe Cami, Hocaoğlu Cami, Emek Cami ve Dikmen Palamut Cami takımları katıldı. Turnuvanın açılışında; İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Baturalp Eliçevik, Anadolu Gençlik Derneği Manavgat Temsilcisi Mehmet Gayretli ve cami imamları ile AGD yöneticileri hazır bulundu. Finale Külliye ve Demirciler Cami takımları katılırken birinciliği Demirciler Cami göğüsledi.

 

AGD Manavgat Temsilcisi Mehmet Gayretli, geleneksel yaz kursları arası futbol turnuvasının bu yıl 4’üncüsünü düzenlediklerini belirterek, “Turnuvamıza katılan tüm takımlara, cami imalarımıza çok teşekkür ediyorum.  Turnuvadaki amacımız yaz kurslarına katılan öğrencileri bir araya getirmek, kaynaştırmak, spora teşvik etmekti. Güzel bir organizasyon, güzel bir turnuva oldu. Amacımız imanlı ve şuurlu bir gençlik yetiştirmek. Önümüzdeki yıllarda da geleneksel turnuvamız devam edecek” diye konuştu.  Gayretli, birinci olan Demirciler Cami takımına önümüzdeki günlerde çeşitli hediyeler vereceklerini sözlerine ekledi.

 

İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Baturalp Eliçevik’te turnuvada yaptığı konuşmada, ilçede her türlü spor organizasyonuna destek vermeye çalıştıklarını söyledi. Anadolu Gençlik Derneği’nin de bu güzel etkinlikte gençleri bir araya getirerek sportif faaliyet düzenlemesinden dolayı tebrik eden Müdür Eliçevik, “Anadolu Gençlik Derneği’nin çalışmalarını taktirle takip ediyorum. İmanlı, sağlıklı ve sportif bir gençlik yetiştirme çabalarını görüyorum. Bu yüzden AGD Manavgat Temsilcisi ve yönetimini gençliğe ve spora katkılarından ötürü teşekkür ediyorum” dedi. 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
CHP'li Budak: Hükümet'in ekonomi paketi sorun çözmez
CHP'li Budak: Hükümet'in ekonomi paketi sorun çözmez
Manavgat Belediyesi'nden kent mobilyası imalatı
Manavgat Belediyesi'nden kent mobilyası imalatı