Advert

Malbora: ‘Çevreci turizmcilere ihtiyacımız var’

Turizmciler TEMA’ya üye oldu Antalya’nın Kundu Turizm Bölgesi’nde hizmet veren, Topkapı Palace ile Kremlin Palace Hotel’de çalışan 100 personel TEMA’ya üye oldu.

Malbora: ‘Çevreci turizmcilere ihtiyacımız var’
Bu içerik 125 kez okundu.
Advert

Türkiye Erozyonla Mücadele Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı (TEMA) Manavgat Temsilcisi Şenay Malbora, Antalya’nın hem doğası hemde turizmi ile Akdeniz’in bir cenneti olduğunu ifade ederek, turizmcilerin bu cenneti koruması gerektiğini söyledi.

 

Kremlin Palace Hotel’de düzenlenen törene; TEMA Vakfı Manavgat Temsilcisi Şenay Malbora, TEMA Manavgat Yönetim Kurulu Üyeleri, Manavgat Yağmur Okul Öncesi Eğitim Merkezi öğrencileri ‘Minik TEMA’lar’, Otel Yöneticileri ve üye personel katıldı.

 

 

 

Törenle üye kartlarını alan ve rozetlerini takan personel, çevreye olan duyarlıklarını da göstermiş oldu. Törende, TEMA üyeleri ise en çok ilgi çeken kişiler oldu.

 

Törende konuşan WOW Topkapı Palace Operasyon Müdürü Alparslan Güney yaptığı açıklamasında, “ WOW Hotels olarak çevre bilince çok önem veriyoruz. Bunu da eğitimler ile destekliyoruz. Bugün otel personellerimizden 100 kişi TEMA’ya üye oldu. Mutluyuz” dedi.

 

TEMA Vakfı Manavgat Temsilcisi Şenay Malbora ise, TEMA olarak Türkiye genelinde 500 bin üyeye ulaştıklarını ifade ederek, “Topkapı Palace ile Kremlin Palace Hotel’den 100 kişi TEMA Vakfı’na üye oldu. Bunun mutluluğunu yaşıyoruz. Bu dönemde özellikle çevreye duyarlı olmak en güzel duygulardan birisidir. Akdeniz Bölgesi’nde özellikle turizmcilerimize çok büyük rol düşüyor. Çevre bizim için ve geleceğimiz için çok önemlidir. Bizler hayatı geleceğe taşıyan birer bireyleriz. TEMA Vakfı olarak çevreci turizmcilere çok ihtiyacımız var. Bu anlamda ben Topkapı Palace ile Kremlin Palace Hotel’e çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Konyaaltı Belediyesi barınağında 233 yeni doğum
Konyaaltı Belediyesi barınağında 233 yeni doğum
Asfaltta Muratpaşa imzası
Asfaltta Muratpaşa imzası