Advert

Fitness First günlerinde heyecan dorukta

Antalya Manavgat’a bağlı Kızılağaç Turizm Bölgesinde bulunan Ali Bey Club Manavgat tesislerinde her yıl düzenlenen Fitness First günlerinde dünyanın birçok bölgesinden yaklaşık 150 fitnes sever bir araya geldi.

Fitness First günlerinde heyecan dorukta
Bu içerik 90 kez okundu.
Advert

Dünyanın sayılı fitness eğitmenlerinin katıldığı ve bir hafta sürecek etkinliklerde sporseverler aerobic ve fitness çalışmalarında hareketli müzik eşliğinde gösterilen hareketleri yaparken heyecanları doruk noktaya ulaştı. Dans, göbek-bacak-popo ve kuvvet çalışması, Latin dansları, kondisyon, boks, pilates, step, aerobic ve yoga çalışmalarına katılan fitnes severleri izleyen diğer konuklar da zaman zaman bu coşku dolu müziğe eşlik ederek sergilenen figürlere ayak uydurmaya çalıştılar.

 

Fitness First iş birliği ile gerçekleştirilen etkinliklere her yıl olduğu gibi uluslararası tanınmış birçok spor eğitmeni ve yurtdışından özel olarak getirilen Dj’lerin canlı performans eşliğinde sunduğu programlara ilgi yoğun oldu. Dinamik kurslarda Aerobic, Step, Dans Hareketleri, Toning,Condition X-Press, BodyFit, Pilates, Yoga, Boks, Athletic Fitness, Basic Step & Aerobic, Bölgesel Egzersiz, CapoeiraFit, Healthy Back, Hot Iron, Indoor Cycling ve daha fazlası yoğun enerjiyle katılımcılara sunuluyor.

 

Fitnes alanında dünya çapında ekipmanları ve hizmet anlayışı ile birinciliği elden bırakmayan Ali Bey Hotels & Resorts Fitness First Proje Genel Müdürü Füsun Kutbay, Türkiye’de kendi tesislerinde 2007 yılından bu yana Fitness First grubu olarak hizmet verdiklerini kaydetti. Kutbay, Fitness First’ün dünya çapındaki en büyük özel fitnes grubu olduğunu ve üyelerinin dünyadaki tüm üye spor stüdyolarından faydalanma imkanına sahip olduğunu dile getirdi. Kutbay, öncelikle sadece spor yapmadıklarını, sporu insanların hayatlarında değişiklik yaratmak amacıyla kullandıkları bir araç olduğunu ifade ederek; “Fitness First çok büyük bir marka, dolayısıyla insanların yaşam kalitesini arttırmak ve dünyayı daha sağlıklı bir yer haline getirmek birinci önceliğimiz. Bunu sağlamanın en güzel yollarından birisi de insanları tatil yaparken zinde tutacak ve onları aynı zamanda eğlendirecek alternatifler sunmaktır. Profesyonel bazda eğitimli antrenörler, gelişmiş kondisyon aletleri ve hizmet anlayışı ile biz Ali Bey Hotels & Resorts olarak; asla kaliteden ödün vermeyen, gelişime ve değişime açık, standartlarını koruyan, çalışanlarına ve müşterilerine son derece önem veren bir kurum olarak Fitness First ile yollarımız kesişti. Kısacası aynı iş ahlakına, vizyona ve misyona sahip olduğumuz için Türkiye’de bu dev marka ile 2007 yılından bu yana yılda iki kez olmak üzere büyük bir organizasyonda yüzlerce katılımcı ile buluşuyoruz. Fitness First bünyesinde beslenme uzmanları, fizyoterapistler, profesyonel antrenörler ve eğitimli elemanlar yer alıyor. İşte bu nedenle müşterimiz bire bir fitnes yapmakla kalmıyor aynı zamanda vücut yapısına uygun ya da ortopedik herhangi bir rahatsızlığı varsa bunun boyutuna yönelik çalışmalar da yapabiliyor. Fitness First Aerobik ve Fitnes haftalarını sezon başı ve sonunda olmak üzere yılda iki kez düzenliyoruz. Tüm dünya ülkelerinden 150 civarında ağırlıklı olarak Almanya, İsviçre, İsveç ve Hollanda başta olmak üzere fitnes severler özellikle bu tarihlerdeki aktiviteleri kaçırmamak için tesislerimize akın ediyor. Ayrıca, hali hazırda tesislerimizde konaklayan misafirlerimizin de bu aktivitelere katılmaları mümkün olduğundan çok ciddi bir katılım oranına ulaşıyoruz.” diye konuştu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
CHP'li Budak: Hükümet'in ekonomi paketi sorun çözmez
CHP'li Budak: Hükümet'in ekonomi paketi sorun çözmez
Manavgat Belediyesi'nden kent mobilyası imalatı
Manavgat Belediyesi'nden kent mobilyası imalatı