Advert
Advert
Advert

Kavuşmak özgürlükse Özgürüz ikimizde

Side’nin tanınmış ailelerinden Zeynep-Yaşar Sertbaş’ın kızları Halime Sertbaş hayatını ömrüm dediği Rahmiye- İbrahim Cansız’ın oğulları Av. İzzet Cansız ile birleştirdi.

Kavuşmak özgürlükse Özgürüz ikimizde
Bu içerik 35 kez okundu.
Advert
Alba Resort Hotel’de yapılan muhteşem kır düğüne çok sayıda davetli katılırken genç çifti, siyasi protokolün yanı sıra aileleri, sevenleri ve akrabaları da yalnız bırakmadı. Çiftin nikâhını Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen adına Yazı İşleri Müdürü Mustafa Sülek kıyarken, nikâh şahitliklerini ise gelin adına Özgür Yapıcı, damat adına da Hüseyin Güneş yaptı. Genç çiftin nikâh memuruna coşkulu “EVET”leri davetlilerden yoğun alkış aldı. Yuvayı diş kuş yapar diyerek evlilik üzerine kısa bir konuşma yapan Mustafa Sülek, “Belediye Başkanım Sayın Şükrü Sözen’in verdiği yetkiyle bu onurlu görevi yapmanın mutluluğu içerisindeyim.
 
 
Başkanım CHP’li belediye başkanları toplantısında bulunduğu için çok katılmak istediği bu anlamlı güne gelemedi ama selamlarını söyleyerek yüreğinin ve gönlünün sizlerle olduğunu bildirdi. Onun selam ve sevgilerini bildirmekte bana düştü. Hepinizi şahsım ve Belediye Başkanım Şükrü Sözen adına selamlıyorum. ‘Yuvayı dişi kuş yapar’ bu vesileyle evlilik cüzdanını geline taktim ediyorum. Allah mutlu ve bahtiyar etsin. Bir yastıkta kocasınlar” dedi.   
Bizlerde Manavgat Gerçek Gazetesi olarak genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dileriz. 
 
 
Nikâh töreninin ardından çift, havai fişek gösterisi eşliğinde ilk danslarını yaptı. Yıldızların altında yapılan ilk dansa, yıldızlarda ışıklarıyla eşlik etti. 
 
 
Manavgat’ın Tarkan’ı olarak adlandırılan ve bölgemizde çok sevilen ve aranan sanatçı Ali Yüksel’in koordinatörlüğünde ki orkestra davetlilere coşkulu anlar yaşattı. 
 
 
Küçük gelin ve damat Ada Yapıcı ve Aras Akyıldız’da davetlilerin odak noktası olarak yoğun ilgi aldı. Davetliler gönüllerince eğlenerek geç saatlere kadar pistte dans edip oynadılar.
 
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
MANAVGAT BELEDİYESPOR LİRDERLİĞİNİ KORUDU
MANAVGAT BELEDİYESPOR LİRDERLİĞİNİ KORUDU
MANAVGAT DRAGON FESTİVALİ ÖDÜL TÖRENİ İLE SON BULDU
MANAVGAT DRAGON FESTİVALİ ÖDÜL TÖRENİ İLE SON BULDU