Advert

Manavgat Diyarbakır'ın Hayallerine Ortak Oldu

Manavgat merkezli sosyal sorumluluk projesi Hayallerimin Elinden Tut ekibinin yaklaşık bir ay önce Diyarbakır ziyareti sırasında bir araya gelip hayallerini öğrendiği Ziya Gökalp İlkokulu öğrencilerine gerçekleşen hayaller ulaştı.

Manavgat Diyarbakır'ın Hayallerine Ortak Oldu
Bu içerik 377 kez okundu.
Advert

Öğrencilerin; futbol topu, voleybol topu, sukutur, barbie bebek, istedikleri renkte kıyafetler, örümcek adam kostümleri, oyuncak araba, ayakkabı gibi hayalleri Manavgat halkının destekleriyle gerçekleşti. Bununla birlikte, okulun ihtiyaçları ve proje kapsamında yer alan her okulda bir Mustafa Kemal Atatürk Kitaplığı adı altında 250'nin üzerinde kitap okula yollandı. 

9 yaşında bir öğrencinin Türk Polisi Olmak İstiyorum hayaline Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü polisleri el uzattı. Polis ağabeyleri öğrenciyi ziyaret etti, onunla vakit geçirdi. 

Proje Sorumlusu Rabia İnci Özen, hayallerin ve yardım paketlerinin okula ulaşmasında destek sağlayan Diktum-Der'e ve çocukların hayallerine ortak olup aynı zamanda onlara yardım yollayan proje gönüllülerine teşekkürlerini sundu. 

manavgat manavgat haberleri diyarbakır Elinden Tut
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 ‘Sonbahar Şiir Gecesi’ duygulandırdı
‘Sonbahar Şiir Gecesi’ duygulandırdı
Vali Münir Karaloğlu Gazipaşa'yı ziyaret etti
Vali Münir Karaloğlu Gazipaşa'yı ziyaret etti