Advert

Sosyal medya artık ticaretin olmazsa olmazlarındandır

MATSO Başkan Yardımcısı Şükrü Arslan, ticarette sosyal medya kullanımın önemine işaret ederek Oda üyelerinin ticarette başarılı olmaları için eğitimler düzenlediklerini söyledi.

Sosyal medya artık ticaretin olmazsa olmazlarındandır
Bu içerik 114 kez okundu.
Advert

MATSO tarafından düzenlenen ‘Günümüz Ticaretinde Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi’ töreninde konuşan Başkan Yardımcısı Şükrü Arslan, ticarette sosyal medya kullanımın önemine işaret ederek Oda üyelerinin ticarette başarılı olmaları için eğitimler düzenlediklerini söyledi.

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) tarafından düzenlenen ‘Günümüz Ticaretinde Sosyal Medya Kullanımı Eğitimi’ eğitimi ilgi gördü. MATSO binasında düzenlenen ve 2 gün süren eğitim, eğitmen Teyfik Rüştü Aydın tarafından verildi.  Yoğun katılımın olduğu eğitim sonunda katılımcılara sertifikaları MATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şükrü Arslan tarafından verildi.

“Üyelerimize yönelik eğitimler açmaya devam edeceğiz”

MATSO Yönetim Kurulu Başkan Yarımcısı Şükrü Arslan, Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş’ın programı dolayısıyla törene katılamadığını, iştiraklerinden dolayı katılımcılara sevgi ve teşekkürlerini gönderdiğini belirterek sözlerine başladı. Kurum olarak üyelerin mevcut bilgilerini güncelleyerek daha donanımlı olmaları için 3 yılda yaklaşık 70 eğitim düzenlediklerini belirterek açtıkların eğitimlerin katılımcılara çok katkı sağladığını söyledi.  Aralık ayı içerisinde üyelere yönelik 3 eğitim daha düzenleyeceklerini ifade eden Arslan, “Aralık ayı içerisinde Elektronik Ticaret, Aile Şirketlerinin Kurumsallaşması ve İleri Satış Teknikleri Eğitimleri düzenliyoruz. Üyelerimizin vizyonlarına katkı sağlamak amacıyla açtığımız eğitimlerimizi 2017 yılında da açmaya devam edeceğiz” dedi.

“Sosyal medya artık ticaretin olmazsa olmazlarındandır”

 Sosyal medyanın günümüzde her alanda olduğu gibi ticarette de önemine değinen Arslan, “Sosyal medya artık ticaretin olmazsa olmazlarındandır” dedi. Sosyal medyanın günümüzde en önemli iletişim araçlarından biri olduğuna işaret eden Arslan, “Ticarette firmalar müşteri ile iletişimlerini ya da tanıtımlarını sosyal medya kanalları aracılığıyla kuruyor hem de marka algılarını kuvvetlendiriyor. Biz de üyelerimizin günümüz şartlarına ayak uydurması ve sosyal medyayı etkin kullanmaları için bu tür eğitimleri açıyoruz" diye konuştu.

matso manavgat manavgat haberleri
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 ‘Sonbahar Şiir Gecesi’ duygulandırdı
‘Sonbahar Şiir Gecesi’ duygulandırdı
Vali Münir Karaloğlu Gazipaşa'yı ziyaret etti
Vali Münir Karaloğlu Gazipaşa'yı ziyaret etti