Advert

ANKARA’DA ANTALYA KONUŞULDU

Yıllardır Ankara’da faaliyet gösteren Antalyalılar Turizm ve Dayanışma Derneği yönetim kadrosu geçtiğimiz aylarda Ankara Valiliği’ne atanan hemşehrileri Ercan Topaca ve Vali Yardımcısı Ahmet Sait Kurnaz’ı makamlarında ziyaret etti.

ANKARA’DA ANTALYA KONUŞULDU
Bu içerik 896 kez okundu.
Advert

Samimi ortamda gerçekleştirilen ziyarette Dernek Başkanı SGK Şube Müdürü Hüseyin Sakarya, Başkan Yardımcısı TBMM Emeki Uzman Biyolog- Adli Ceza Bilirkişisi- İSG Uzmanı Zerrin Günal, Genel Sekreter Gümrük Bakanlığı Daire Başkanı Yakup Güzel ve Maliye Bakanlığı’ndan emekli uzman muhasip üye Musa Serel hazır bulundu.

Antalyalılar Derneği’nin Manavgat ağırlıklı yönetim kurulu üyeleri olarak Dernek Başkanı Sakarya,Hatay valiliğinden Ankara Valiliği’ne atanan hemşehrileri Manavgatlı Ercan Topaca ve Aksekili Ankara Vali Yardımcısı Ahmet Sait Kurnaz’ı makamlarında ziyaret ederek bu onur ve gururu birlikte paylaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

SAKARYA: VALİMİZDEN DESTEK İSTEDİK

34 yıl önce kurulan derneğin bugüne gelene kadar yaptığı aktivitelerle Ankara’da Antalyalıların yüzünü güldürdüğünü belirten Sakarya, “Ankara’da yaşayan ve Antalya’dan Başkent’e gelen hemşehrilerimizin birlikteliği, dayanışması, kimi sorunlarına destek olunması için sürdürdüğümüz çalışmaların sürdürülebilir olması nedeniyle Sayın Valimiz Ercan Topaca’ya hem hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk hem de derneğimiz adına kendilerinden destek istedik. Valimiz Sayın Ercan Topaca ile Vali Yardımcımız Sayın Ahmet Sait Kurnaz’a ilgi ve nezaketlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum dedi.

TOPACA: ÜZERİME DÜŞENİ YAPACAĞIM

Ankara Valisi Ercan Topaca ise derneğin çalışmalarını öğrencilik yıllarından beri takip ettiğine vurgu yaparak, “Antalyalıların sıcak bir aile yuvasına ihtiyaç duyduğu anda başvurabilecekleri bir yuvalarının olması çok anlamlıdır. Antalyalılar Derneği’nin kuruluşundan bu yana yaptıkları çalışmaları yakından takip etmekteyim. Devlet bürokrasinde etkin görevlerde bulunan birçok arkadaşımın aynı zamanda dernek yönetiminde bulunması bizler içinde çok önemli. Yasal sınırlarımız içerisinde şahsıma düşeni yapacağımdan kimsenin kuşkusu olmasın. Bu ziyaretten ziyadesiyle memnun oldum” diyerek duygularını paylaştı.

GÜNAL:  ANTALYA MİLLETVEKİLLERİ DESTEK VERMELİ

Antalyalılar Derneği Başkan Yardımcısı Zerrin Günal ise derneklerinin tüm siyasi partilere aynı mesafede eşit olduğunu belirterek, tek amaçlarının Antalya’nın kültür ve tanıtımına destek vermek olduğunu söyledi. Günal ayrıca Antalya milletvekillerinin de derneklerine destek vermelerinin en büyük arzuları olduğunu da sözlerine ekledi.

Antalyalılar Turizm ve Dayanışma Derneği HÜSEYİN SAKARYA Zerrin Günal Musa Serel yakup güzel manavgat manavgat haberleri
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
CHP'li Budak: Hükümet'in ekonomi paketi sorun çözmez
CHP'li Budak: Hükümet'in ekonomi paketi sorun çözmez
Manavgat Belediyesi'nden kent mobilyası imalatı
Manavgat Belediyesi'nden kent mobilyası imalatı