Advert

YILIN EMEKLİ ÖĞRETMENİ AYŞE GÜLSEN DİLEK

Arçelik’in 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde geleneksel hale getirdiği ‘Yılın Emekli Öğretmeni’ ödülüne bu yıl emekli öğretmen MAYÖV üyesi Ayşe Gülsen Dilek layık görüldü.

YILIN EMEKLİ ÖĞRETMENİ AYŞE GÜLSEN DİLEK
Bu içerik 1084 kez okundu.
Advert

Dilek ödülünü Arçelik Bölge Bayi müdürü Çağrı Pekmezcioğlu ile Azim Han Ticaret ortakları Mustafa ve Mücahit Tatar’ın ellerinden aldı.

Tören, AZİM Han’ın Ilıca Mahallesi D-400 Karayolu üzerinde bulunan satış yerinde gerçekleşti. Törene MAYÖV Başkanı Muammer Güneş ve vakıf yönetim kurulu üyeleri, MATSO Başkanı Ahmet Boztaş, MYO Müdürü Hakan Sert, Bosch Firması işletme sahiplerinden Ersan-Erkan Özkan kardeşler, Arçelik Bölge Müdürü Çağrı Pekmezcioğlu ile çok sayıda davetli katıldı.

 

 

Arçelik BÖLGE Müdürü Çağrı Pekmezcioğlu yaptığı konuşmasında firmanın her yıl geleneksel hale getirdiği yılın emekli öğretmeni ödül törenini bu yıl Manavgat’ta başarılı işlere imza atan bayimiz Azim-Han’da yapmaya karar kıldıklarını söyledi.

 

 

Azim-Han işletme sahibi Mücahit Tatar ise firmanın böyle anlamlı bir etkinliği Manavgat’ta yapma kararı almasının kendilerini çok mutlu ettiğini belirterek, “ gerek Arçelik’in gerekse tüketicilerimizin memnuniyeti bizler için oldukça önemlidir. Bu etkinliğe ev sahipliği yapmanın onurunu taşıyoruz. Başta Başöğretmenimiz Gazi Mustafa Kemal olmak üzere tüm öğretmenlerimizin ellerinden öpüyorum” dedi.

 

 

Yılın emekli öğretmeni seçilen Ayşe Gülsen Dilek Arçelik’in ödül olarak kendisine hediye edilen 102 ekran Led Televizyonu eğitime katkı vermek amacıyla MYO Müdürü Hakan Sert’e hediye etti. Dilek’in bu anlamlı tavrı davetliler tarafından uzun süre alkışlandı.

 

 

 

arçelik azim han 24 kasım öğretmenler günü ayşe günsel dilek çağrı pekmezcioğlu azim han ticaret mustafa tatar mücahit tatar manavgat manavgat haberleri
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AKP Kadın Kolları'ndan Sevgi Yolu Projesi
AKP Kadın Kolları'ndan Sevgi Yolu Projesi
Cildimizi kışın etkilerinden nasıl koruruz?
Cildimizi kışın etkilerinden nasıl koruruz?