Advert

Başkan Bıyıklıoğlu Salim Aksoy’a yapılan saldırıyı kınadı!

Manavgat Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Müdürü Salim Aksoy 18 Kasım günü kimliği belirsiz bir kişi tarafından saldırıya uğrayarak darp edildi. Başkan Bıyıklığlu saldırıyı kınadı.

Başkan Bıyıklıoğlu Salim Aksoy’a yapılan saldırıyı kınadı!
Bu içerik 2642 kez okundu.
Advert

Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Nazif Bıyıkoğlu, bugün gerçekleştirdiği bir basın toplantısı ile saldırıyı kınadı.

Bıyıkoğlu açıklamasında;

“18 Kasım 2016 Cuma günü, saat 14.30 sularında Zübeyde Hanım Caddesi’nde, Manavgat Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Müdürü, Sayın Salim Aksoy, tanımadığımız, kimliği belirsiz bir kişi tarafından alçakça darp edilmiştir.

Bu yapılan iğrenç saldırının, kooperatifimize, Yönetim ve Denetim Kurulumuza yapıldığı aşikârdır. Bu tür zorbalıklar, kaba kuvvet ancak cahil insanların, eğitimsiz kişilerin başvuracağı yöntemlerdendir. Bu saldırının faillerinin en kısa zamanda yakalanacağına, adalet önünde hesap vereceklerine, cezasız kalmayacağına dair inancımız tamdır.

Manavgat Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Türkiye’nin en büyük kooperatiflerindendir. Kooperatifimizin manevi şahsiyeti ve tüzel kişiliğine yönelik hezeyanlar boşunadır, beyhudedir. Kooperatifimizin başarılarına gölge düşürmeye çalışmak, lekelemeye kalkışmak, toplumdaki itibarı sıfırlanmış bireylerin işidir.

Bu tür hezeyanlara ve saldırılara asla sessiz kalmayacağımızı, taviz vermeyeceğimizi belirtiriz. Müdürümüz Salim Aksoy’a yapılan bu iğrenç saldırıyı şiddetle kınıyoruz, esefle karşılıyoruz. Lanetliyoruz.” ifadelerine yer verdi.

Başkan Nazif Bıyıklıoğlu’nun basın toplantısına oda başkanları da destek vererek hazır bulundu.

salim aksoy nazif bıyıklıoğlu manavgat manavgat haberleri
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 ‘Sonbahar Şiir Gecesi’ duygulandırdı
‘Sonbahar Şiir Gecesi’ duygulandırdı
Vali Münir Karaloğlu Gazipaşa'yı ziyaret etti
Vali Münir Karaloğlu Gazipaşa'yı ziyaret etti