Advert

Antalya Şehir Tiyatrosu Manavgatlılarla buluşuyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi Antalya Şehir Tiyatrosu’nun (AŞT) bölge turnesine Manavgat'ta gerçekleştirdikleri gösteri ile devam edecek.

Antalya Şehir Tiyatrosu Manavgatlılarla buluşuyor
Bu içerik 79 kez okundu.
Advert

Antalya Büyükşehir Belediyesi Antalya Şehir Tiyatrosu'nun (AŞT) bölge turnelerine devam ediyor. Elmalı'da büyük ilgi gören AŞT, bu hafta sonu Manavgatlılarla buluşuyor.

Antalya Şehir Tiyatrosu, Elmalı'nın ardından Manavgat olacak. Manavgat Atatürk Kültür Merkezi'nde 20 Kasım Pazar günü sahne alacak olan Antalya Şehir Tiyatroları, Necip Fazıl Kısakürek tarafından yazılan ve Özer Tunca tarafından yönetilen "Para" adlı oyununu sanatseverler ile buluşturacak. Necip Fazıl Kısakürek'in 1941-42 yılları arasında kaleme aldığı oyunda ahlaksızlığı adeta bir yaşam felsefesi haline getirmiş olan bir banka patronu ile onun ailesi ve yakın çevresinin hayatı anlatılıyor. Paranın insan ilişkileri üzerindeki olumsuz etkilerinin seyirciye sunulduğu oyun ayrıca son derece başarılı dans sahneleri, ışık ve gölge oyunları ile de dikkat çekiyor.

Turnelere ilgi büyük

Her ay düzenli olarak gerçekleştirilen ilçe ve bölge turnelerine gösterilen ilgiden büyük memnuniyet duyduklarını söyleyen Antalya Şehir Tiyatroları Genel Sanat Yönetmeni Mehmet Özgür turnelerin ilçelerden gelen taleplere bağlı olarak arttırılabileceğini ifade etti.

manavgat antalya şehir tiyatrosu manavgat haberleri
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 ‘Sonbahar Şiir Gecesi’ duygulandırdı
‘Sonbahar Şiir Gecesi’ duygulandırdı
Vali Münir Karaloğlu Gazipaşa'yı ziyaret etti
Vali Münir Karaloğlu Gazipaşa'yı ziyaret etti