Advert

Gazeteci Savaş Ekmekçioğlu için mevlid okutuldu

Manavgat’ın önemli köşe taşlarından birisi konumunda yıllarca CHP siyaset arenasında ve basın camiasında önemli rol üstlenerek etkili olan Savaş Ekmekçioğlu için Perşembe pazarında ailesi ve akrabaları tarafından yemekli bir mevlid düzenlendi.

Gazeteci Savaş Ekmekçioğlu için mevlid okutuldu
Bu içerik 911 kez okundu.
Advert

Okunan Mevlit ve dağıtılan mevlit yemeğine Savaş Ekmekçioğlu’nun kızları Dilay ve Yeşim Ekmekçioğlu, akrabası  Ahmet Özdemir başta olmak üzere, Ankara Liman işçileri Sendikası Genel Başkanı  Önder Avcı, Akay Şenel, Abbas Tarakçı, İbrahim Koçkaya, Harun Yılmaz, Turgut Aydın, Meral Mengi, Mehmet iyiol, Yener Duran, Osman Duran, Nusrettin Karakoç, Dr. Mehmet Erkan Demirtaş, Dr.Tuncel Aslan,, Emekl iş sendikasından Salih Özdemir, Ahmet Öztürk, Gazeteci Bülent Danışman, Masmo Başkanı Nezih Özgenç, Av. Şükrü Enhoş, Mehmet Çınar, İMKB müdürü Ahmet Acar, Hüseyin Önal ve daha bir çok seveni, eş, dost katılarak Savaş Ekmekçioğlu’nu yad ettiler.

Ekmekçioğlu’nun çocukları Dilay ve Yeşim, babamızın mevlidine katılan herkesten Allah razı olsun onlara ve gelmek isteyip de gelemeyenlere de teşekkür ederek babalarını anmanın huzuru içerisinde olduklarını dile getirdiler.

savaş ekmekçioğlu mevlid manavgat manavgat haberleri haber haberler
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 ‘Sonbahar Şiir Gecesi’ duygulandırdı
‘Sonbahar Şiir Gecesi’ duygulandırdı
Vali Münir Karaloğlu Gazipaşa'yı ziyaret etti
Vali Münir Karaloğlu Gazipaşa'yı ziyaret etti