Advert

Konyaaltı Belediyesi doğayla buluşturuyor

Konyaaltı Belediyesi, Toroslar Doğa Sporları Kulübü (TODOKS) işbirliğiyle doğa tutkunlarını Antalya’nın eşsiz güzellikleri ile buluşturuyor.

Konyaaltı Belediyesi doğayla buluşturuyor
Bu içerik 49 kez okundu.
Advert

Konyaaltı Belediyesi, TODOKS işbirliğiyle gerçekleştirilen doğa yürüyüşleri devam ediyor. TODOKS Rehberleri Gülşen Gedikoğlu ve Kemal Erece öncülüğünde gerçekleşen yürüyüşe 65 doğa sever katıldı. Konyaaltı Belediyesi’ne ait otobüslerle başlangıç noktasına ulaştırılan doğaseverler kısa bir bilgilendirmenin ardından ısınma hareketleriyle yürüyüşe hazırlandı. Hisarçandır yolundan başlayan yürüyüş Yukarı Gökdere mevkiinde son buldu. Eşsiz doğa güzellikleri arasında gerçekleşen doğa yürüyüşü 9 kilometrelik bir parkurda gerçekleştirildi.

Konyaaltı Belediyesi Kültür ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü’nce gerçekleştirilen etkinliğe katılan doğa severler bu tür etkinliklerin önemine değinerek, kendilerine bu fırsatı veren Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e teşekkür ettiler.

Başkan Muhittin Böcek, düzenli hale getirdikleri doğa yürüyüşlerinin vatandaşlardan yoğun bir ilgi gördüğünü söyledi. Başkan Böcek, “TODOKS’un uzman rehberleri tarafından belirlenen parkur doğrultusunda farklı noktalarda yürüyüşler gerçekleştiriyoruz. Vatandaşlarımızı doğa ile buluşturuyoruz. Bu haftaki yürüyüşümüz aynı zamanda ‘Diyabet Haftası’na denk geldi. Bu tür etkinliklerle vatandaşlarımızı sağlıklı yaşam hakkında bilinçlendirmek; onlara yürüyüş alışkanlığı kazandırmak istiyoruz” dedi. 

Antalya Konyaaltı Belediyesi TODOKS Doğa Yürüyüşü Manavgat Manavgat Haberleri
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AKP Kadın Kolları'ndan Sevgi Yolu Projesi
AKP Kadın Kolları'ndan Sevgi Yolu Projesi
Cildimizi kışın etkilerinden nasıl koruruz?
Cildimizi kışın etkilerinden nasıl koruruz?