Advert

ÜNZİLE KARA İÇİN MEVLİD OKUTULDU

CHP Antalya Milletvekili Dr. Niyazi Nefi Kara ve ailesi 21 Eylül 2016 Çarşamba günü vefat eden anneleri Ünzile Kara ve vefat eden tüm aile büyükleri için mevlid okuttu.

ÜNZİLE KARA İÇİN MEVLİD OKUTULDU
Bu içerik 2324 kez okundu.
Advert

Perşembe Pazarı’nda gerçekleştirilen yemekli mevlid siyaset, iş dünyası ve vatandaşları biraraya getirdi. Mevlid yemeğine CHP Antalya İl Başkanı Mustafa Erdem, CHP Manavgat İlçe Başkanı Aliye Coşar ve yönetim kurulu üyeleri, CHP Kepez İlçe Başkanı Garip Erdoğan, Antalya merkez ve ilçe parti başkanları, Antalya İl Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Deveci, CHP Manavgat Belediye Başkan Vekili Erşan Özden, CHP Antalya Milletvekilleri Deniz Baykal, Devrim Kök, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, İbradı Belediye Başkanı Serkan Küçükkuru, CHP milletvekili aday adayları, oda başkanları, STK’ların başkan ve yöneticileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Babasının erken vefat etmesinden sonra kendilerine hem analık hem de babalık yapan anneleri Ünzile Kara’nın eksikliğini her daim yüreklerinde duyumsayacaklarını dile getiren vekil Kara, ölüm denen doğal bir gerçeği kabullenebilmenin zaman alacağını söyledi. Kara, “annemizin yokluğuna alışamadık. Acısı daha dün gibi yüreğimizde taze” diyerek duygularını dile getirdi.

Okunan Kur’an Tilaveti ve duaların ardından geleneksel mevlit yemeği servis edildi. 

Niyazi Nefi Kara Üznile Kara Mevlid Deniz Baykal Garip Erdoğan Aliye Coşar Manavgat CHP Manavgat Haberleri
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 ‘Sonbahar Şiir Gecesi’ duygulandırdı
‘Sonbahar Şiir Gecesi’ duygulandırdı
Vali Münir Karaloğlu Gazipaşa'yı ziyaret etti
Vali Münir Karaloğlu Gazipaşa'yı ziyaret etti