Advert

MANAVGAT BELEDİYE SPOR'DA SÜRPRİZ GELİŞME

Manavgat Belediye Spor'un genç yetenekleri galibiyetlere doymuyor. U14- U15- U19 yaş gruplarında yetişen genç futbolcular başarılarını taçlandırdığını göstermek için Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen'i ziyaret etti.

MANAVGAT BELEDİYE SPOR'DA SÜRPRİZ GELİŞME
Bu içerik 74 kez okundu.
Advert

3 grupta şampiyon olan başarılı futbolcuların ziyaretlerinde, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Halis Akkaya, Manavgat Belediyesi Spor Koordinatörü Ahmet Ersoy ve Antrenörler Baykal Kan, Mehmet Şahin ve Volkan Mercanoğlu da eşlik etti.

Koordinatör Ahmet Ersoy, U11-... U16 ve U19 liglerine katıldıklarını ve biten U14-U15-U19 kategorilerinde şampiyon olan futbolcuların play-off oynamaya hak kazandıklarını, U13 ve U16  kategorisinin devam ettiğini, U11 ile U12 kategorisinin Nisan-Mayıs aylarında başlayacağını belirtti.

Ahmet Ersoy açıklamalarına şu sözleri de ekledi;
"4 yıllık bir çalışma planımız sonunda Alt yapıda yetişen sporcuların her geçen gün başarı grafiği yükseldi.
Kulüpte lisanslı ve lisanssız 200’e yakın sporcumuz bulunmaktadır.

Amacımız gençleri spora özendirerek, disiplinli, paylaşımcı, topluma yararlı birer birey olmalarını sağlamak.
Kulübümüzün bu başarısını elde etmesinde şüphesiz en büyük destek Manavgat Belediyesinindir, katkılarından dolayı teşekkürü bir borç biliriz.

Kulübümüzün çalışmalarında tüm imkanları seferber ederek bizlere Atatürk Stadymu’nda 2 adet saha, 2 adet otobüs, temizlik personelleri, malzemeci ve saha bakım görevlilerini tahsis eden Başkanımız Şükrü Sözen’e şükranlarımızı sunuyorum.
Ayrıca klüp yönetimine ve antrenörlerimize de çalışmalarımızda bizlere verdikleri destekten dolayı minnettarız." 

Genç futbolcuları Manavgat Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda ağırlayan Başkan Sözen, gençlerin spor alanında elde ettiği her başarıdan dolayı onurlandıklarını söyledi. Gençlerle uzun süre karşılıklı sohbet edip espriler yapan Başkan Sözen, Manavgat’ta gençlere her zaman önem verdiklerini bu yüzden onların gelişimleri için gerekli olan kültür, sanat ve sporu desteklediklerini vurguladı.

Gençlere öğütler de veren Şükrü Sözen; 
“Sizlerle gurur duyuyoruz. Ancak daha büyük başarılar için derslerinizi de ihmal etmeden çok çalışmanız gerekiyor. Disiplinli ve düzenli çalışarak daha büyük yerlere gelebilirsiniz.
Belediye olarak bizler her zaman sizlerin yanında olacağız. Başarılarınızın devamını dilerim” dedi. 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
CHP'li Budak: Hükümet'in ekonomi paketi sorun çözmez
CHP'li Budak: Hükümet'in ekonomi paketi sorun çözmez
Manavgat Belediyesi'nden kent mobilyası imalatı
Manavgat Belediyesi'nden kent mobilyası imalatı