Advert

Kök, bizlere emanet ettiğin Cumhuriyet ışığının sönmesine asla izin vermeyeceğiz…

Antalya Kaş İlçe Başkanı Ulaş Akbaş ve beraberindeki 150 kişilik heyetle Anıtkabir’e Ata’nın huzuruna çıkan CHP Antalya Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Devrim Kök, Anıtkabir özel defterine” Yaktığın aydınlanma ışığının sönmesine asla izin vermeyeceği

Kök, bizlere emanet ettiğin Cumhuriyet ışığının sönmesine asla izin vermeyeceğiz…
Bu içerik 515 kez okundu.
Advert

Kök, Kaş ilçe örgütünün büyük bir katılımla gerçekleştirdiği Anıtkabir ziyaretinin, ardından CHP Grup Toplantısına katılarak Sayın Genel Başkanımız Kema Kılıçdaroğlu’nu makamında ziyaret etmelerinden çok büyük bir mutluluk duydum. Çok karanlık bir dönemden, çok baskıcı bir süreçten geçiyoruz. Yıllarca besleyip büyüttükleri Fetullah Gülen yapılanmasını bile utanmadan CHP’nin sorumluluğu olarak göstermeye çalışan karanlık zihniyete karşı, tüm saldırılara ve kışkırtmalara, algı operasyonlarına karşı dik duruşun simgesi olan Cumhuriyet Halk Partisi'nin ve örgütlerinin artık sahaya inme zamanı gelmiştir. AKP zihniyetinin Ülkemizi içte ve dışta içine düşürdüğü bu zor durumdan çıkaracak yegane güç geçmişte olduğu gibi bu gün de CHP ve örgütleri olacaktır. Kalbi Cumhuriyet için Atatürk için atan tüm vatandaşlarımızı CHP çatısı altında buluşturacağız dedi.

 

 

CHP Kaş İlçe Başkanı Ulaş Akbaş, gelinen süreç, Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun öngörülerini, uyarılarını bir kez daha haklı çıkardığı için hem partimize hem de kendisine saldırmaya başladılar. Kaş ilçe örgütü olarak TBMM’de makamında ziyaret ettiğimiz Sayın Genel Başkanımıza bağlılıklarımızı bildirdik. Sonuna kadar arkasındayız dedi.

 

Akbaş, Kaş ilçe örgütü olarak Anıtkabir’de Ulu Önder Atatürk’ün manevi huzurunda ve TBMM’de olmaktan çok büyük bir mutluluk duyduklarını belirterek, her zaman olduğu gibi bu günde örgütüne her zaman sahip çıkan, bizlere Antalya’da olduğu gibi Ankara’da da ev sahipliği yapan değerli vekilimiz Devrim Kök’ e teşekkür ediyorum dedi.

manavgat manavgat haber
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AKP Kadın Kolları'ndan Sevgi Yolu Projesi
AKP Kadın Kolları'ndan Sevgi Yolu Projesi
Cildimizi kışın etkilerinden nasıl koruruz?
Cildimizi kışın etkilerinden nasıl koruruz?