Advert

KADIN GİRİŞİMCİLERE ÖZEL EĞİTİM

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Ekonomi İşleri Başkanlığı öncülüğünde, Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı eğitmenliğinde, Kadınlarımız "Proje Döngüsü ve Kadın Girişimciliği” eğitimi aldılar.

KADIN GİRİŞİMCİLERE ÖZEL EĞİTİM
Bu içerik 389 kez okundu.
Advert

AK Parti Genel Merkez Ekonomi İşleri Başkan Yardımcısı Jülide İskenderoğlu’nun katılımıyla düzenlenen eğitimlere,  AK Parti Antalya Kadın Kolları Başkanı Esra Özkoç, İlçe kadın kolları başkanları ile kadın girişimciler katılım sağladı.

Antalya’nın 19 ilçesinden 80 girişimci kadının katılımıyla üç gün süren eğitimler, alanında uzman isimlerce verildi. Eğitimlerde kadınların yeni projelere adım atarken dikkat etmesi gereken hususlar, kadın kooperatifleri, devletin sağladığı hibe destekleri ve proje aşamaları hakkında bilgilendirmeler yapıldı. AK Parti Genel Merkez Ekonomi İşleri Başkanlığının kadın girişimci sayısını arttırma ve kadınlarımızı destekleme konusunda çok önemli bir çalışma gerçekleştirdiğini belirten İl Kadın Kolları Başkanı Esra Özkoç : “Genel merkezimizin öncülüğünde gerçekleşen bu eğitimlere il ve ilçe kadın kolları teşkilatlarımızın yanında teşkilatlardan olmayan girişimci ruhlu kadınlarımız da katılım sağladı. Kadınlarımız bu zamana kadar toplumun her alanında üstlendikleri bütün görevleri başarıyla gerçekleştirmişlerdir. İş hayatında da kadınlarımızın önünü açacak, onları kendiişlerini kurmaya teşvik edecek çalışmalar devletimiz tarafından sağlanıyor. Bizlerde bu hakları ve imkânları kadınlarımıza anlatmak onlara yol göstermek için elimizden geleni yapıyoruz. Bu kapsamda kadınlarımıza sunulan eğitimlerden oldukça memnunuz. Birçok kadınımızdan da derslere ilişkin olumlu dönüşler aldık. Eğitimlerin sonunda kadınlarımıza katılım sertifikaları verildi. AK Partimiz kurulduğu günden bu yana her zaman kadınlara gereken değeri vermiş vermeye de devam ediyor. Kadınlarımızın siyasette olduğu kadar iş hayatında da aktif olması için çalışmaya devam edeceğiz. Antalya’mıza gelerek kadınlarımızla buluşan bilgilerini aktaran kıymetli genel başkan yardımcımıza, eğitmenlerimize ve katılım sağlayan kadınlarımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

manavgat manavgst haber
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 ‘Sonbahar Şiir Gecesi’ duygulandırdı
‘Sonbahar Şiir Gecesi’ duygulandırdı
Vali Münir Karaloğlu Gazipaşa'yı ziyaret etti
Vali Münir Karaloğlu Gazipaşa'yı ziyaret etti