Advert

3’LÜ AÇILIŞ

Manavgat Belediyesi kısa önce yapımı tamamlanarak hizmete giren Kreş ve Çocuk Kültür Merkezi, Hasta yakınları Misafirhanesi ile Kız Öğrenci Misafirhanesi’nin açılış törenini aynı anda gerçekleştirdi.

3’LÜ AÇILIŞ
Bu içerik 3541 kez okundu.
Advert

 

 

Antalya Caddesi İlçe Emniyet Müdürlüğü Hizmet Binasının yanı başına inşa edilen Kız Öğrenci Misafirhanesi’nde gerçekleştirilen açılış töreninin kurdelesini Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen ile protokol üyeleri birlikte kesti.

 

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından belediyenin hizmetlerinin tanıtıldığı 6 dakikalık tanıtım filmi davetliler tarafından yoğun alkış aldı. Toplu açılış törenine siyaset dünyası da ilgisiz kalmadı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu telgraf mesajında Manavgat halkına selamlarını gönderirken, Başkan Sözen nezdinde tüm belediye çalışanlarını kutladı. CHP’nin birçok milletvekilinin kutlama mesajı gönderdiği açılış törenine Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ile Antalya AK Parti Milletvekili Atay Uslu’nun göndermiş olduğu telgraflarda dikkat çekti.

 

 

BU KENT HİZMETİ HAKEDİYOR

Kendilerini çiçek-böcek belediyeciliği yapmakla, projeleri bitirememekle suçlayanlara Sözen, “ Bu kent birilerinin eliyle hizmeti fazlasıyla hakkediyor. Bu hizmetleri yapmakta şükürler olsun ki bizlere nasip oldu. Mevcut koşullarımız içerisinde, birçok şeylere göğüs gererek yapabileceklerimizin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Bu çalışmalarımızda bizlerden desteklerini esirgemeyen tüm unsurlara ve de en önemlisi Manavgat halkına sonsuz sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Ve sizlerin desteğiyle projelerimiz durmaksızın devam edecek çünkü sizler her zaman en iyisine layıksınız. Sizlerden aldığımız güven, sorumluluğumuzu fazlaca arttırmaktadır ve de bizler bu sorumluluğun bilincinde olarak gece-gündüz kavramını ortadan kaldırarak Manavgat’ın standartlarını yükseltmek için çaba harcıyoruz ve harcamaya devam edeceğiz” diye konuştu.

 

Kurdele kesiminin ardından davetliler Kız Öğrenci Misafirhanesini hep birlikte gezerek, öğrencilerle sohbet etti ve hatıra fotoğrafı çektirdiler.

manavgat manavgat haber
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
CHP'li Budak: Hükümet'in ekonomi paketi sorun çözmez
CHP'li Budak: Hükümet'in ekonomi paketi sorun çözmez
Manavgat Belediyesi'nden kent mobilyası imalatı
Manavgat Belediyesi'nden kent mobilyası imalatı