Advert

KREŞ ÇOCUKLARINDAN CUMHURİYET KUTLAMASI

Şirinler Dünyası Kreş Çocukları, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için hazırladıkları kutlama etkinliklerini gerçekleştirdi. Programa, İstiklal Marşı’nı okuyarak başlayan çocuklar ‘Bugün Bayram’ diyerek coşkuyla bayrak salladılar ve ezberledikleri şiirleri, şa

KREŞ ÇOCUKLARINDAN CUMHURİYET KUTLAMASI
Bu içerik 365 kez okundu.
Advert

Özel Şirinler Dünyası Anaokulu Kurucu ve Sorumlu Müdür Esra Polat, tüm öğretmenler, veliler ve öğrencilerin katılımıyla 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama programı yapıldı. Kutlama programı Sanat Sevgisi Sergisi ve Aşure etkinliğiyle birleştirilerek renklendirildi.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşından sonra konuşma yapan Okul Müdürü Esra Polat, “Büyük bir imparatorluktan Cumhuriyet’e doğru giden yolu çok iyi bilmek, anlamak, kavramak ve her zaman hatırlarımızda her daim canlı tutmak zorundayız. Çünkü bu süreç yüce devletimizin bekası ve ulusumuzun geleceği, huzur ve refahı açısından çok önemli bir kılavuzdur. Mustafa Kemal Atatürk'ün rehberliğinde ve önderliğinde büyük Türk Milleti'nin kanı, canı ve büyük emekleriyle kurulan Türkiye Cumhuriyeti, tüm varlık ve değerleriyle sonsuza değin yaşatılması çocuktan kadına, yaşlıdan gence herkesin vazgeçilmez ortak sorumluluğu olmalıdır. Bu duygu ve düşüncelerle, bu büyük günün 93. yıldönümünde, bütün velilerimizin, tüm öğretmen arkadaşlarımın ve geleceğimizin teminatı olan biricik öğrencilerimizin Cumhuriyet bayramını kutluyor, vatanı uğruna seve seve canını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet ve şükranla anıyorum” diye konuşarak katılımcılara teşekkür etti.

 

Etkinlik kutlamalarından sonra minik öğrencilerin çizimleriyle oluşturulan sanat sergisi gezildi ve Muharrem Ayı’na özgü Aşure davetlilere ikram edildi. Program çeşitli animasyon gösterileriyle son buldu.

 

manavgat manavgat haber
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 ‘Sonbahar Şiir Gecesi’ duygulandırdı
‘Sonbahar Şiir Gecesi’ duygulandırdı
Vali Münir Karaloğlu Gazipaşa'yı ziyaret etti
Vali Münir Karaloğlu Gazipaşa'yı ziyaret etti