Advert

TEOG Şampiyonları İSTEK’ten

İSTEK Antalya Yeditepe Kolejinden 10 öğrenci, Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG-1) Sınavında 120 sorunun tamamına doğru cevaplayarak Türkiye şampiyonu oldu.

TEOG Şampiyonları İSTEK’ten
Bu içerik 133 kez okundu.
Advert

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Ortaokulundan Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG-1)Sınavında 120 soruda sadece 1 yanlış yapan ise 27 öğrenci oldu.

 

26-27 Kasım 2014 tarihinde yapılan TEOG SınavındaOrtaokul 8. sınıflardan Türkçe dersinden tam yapan 57 öğrenci, matematik dersinden tam yapan 45 öğrenci, din kültürü ve ahlak bilgisi dersinden tam yapan 142 öğrenci,  fen ve teknoloji dersinden tam yapan 52 öğrenci, İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük dersinden tam yapan 57 öğrenci, İngilizcedersinden tam yapan 119 toplamda 447 öğrencioldu.

 

Öğrencilerinin başarısı karşısında mutlu olduğunu dile getiren Ortaokul Müdürü Musa Kalaycı, "Hiç bir başarı tesadüf değildir. Başarıyı arttırma konusunda birçok farklı uygulamalarıyla çalışan öğretmenlerimize, idarecilerimize aynı zamanda her konuda bize güvenen ve bizden desteklerini esirgemeyen velilerimize, geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimize teşekkür ederiz" şeklinde konuştu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Konyaaltı Belediyesi barınağında 233 yeni doğum
Konyaaltı Belediyesi barınağında 233 yeni doğum
Asfaltta Muratpaşa imzası
Asfaltta Muratpaşa imzası