Advert

Başkan Böcek, “Tüm Antalyalıları davet etti”

Konyaaltı Belediyesi’nin bu yıl yedincisini düzenleyeceği Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı, 28 Ekim Cuma günü kapılarını açıyor. Fuar öncesi basın toplantısı düzenleyen Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, tüm Antalyalıları açılışa davet etti.

Başkan Böcek, “Tüm Antalyalıları davet etti”
Bu içerik 207 kez okundu.
Advert

Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı 28 Ekim Cuma günü açılıyor. Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı’nın açılışı öncesi Belediye Hizmet Binası’nda basın toplantısı düzenledi. Fuarın bu yıl yedincisini gerçekleştireceklerini dile getiren Muhittin Böcek, Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı’nın Türkiye’nin ilk üç fuarı arasında gösterildiğine dikkat çekti.

“Son günlerde ülke genelinde yaşadığımız olaylar, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir’ sözünü bir kez daha doğruladı” diyen Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı’nın yedincisini bu slogan ile gerçekleştireceklerini söyledi.

 

 

Ünlü yazarlar fuarda

Fuar hakkında bilgi veren Başkan Böcek şöyle konuştu; “Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı’na bu yıl İlker Başbuğ, Mustafa Balbay, Hanife Avcı, Feyza Altun Meriç, Ahmet Şafak, Mavisel Yener, Ümit Zileli, Tarık Uslu, İsmail Saymaz, Enis Berberoğlu, Nihat Hatipoğlu, Şermin Çarkacı, Engin Alan, Büşra Küçük, İhsan Eliaçık, Sinan Meydan, Eren Erdem, Ataol Behramoğlu, Barış Yarkadaş, Yalçın Küçük, Hulki Cevizoğlu, Doğu Perinçek, Vural Savaş, Kahraman Tazeoğlu gibi birbirinden değerli yazarlar imza ve söyleşileriyle bu fuarda okurlarıyla buluşuyor. 22 bin ziyaretçi ile başladığımız Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı'nı geçtiğimiz yıl 133 bin kişi ziyaret etmişti. Türkiye'nin ilk 3 fuarı arasında gösterilen Fuar, bu gün Antalya’nın bir markası olmuştur.”

 

 

Başkan Böcek, 28 Ekim Cuma günü saat 15.00’te Cam Piramit’te gerçekleştirilecek olan açılış törenine tüm Antalyalıları davet etti.  

MANAVGAT MANAVGAT HABER
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
CHP'li Budak: Hükümet'in ekonomi paketi sorun çözmez
CHP'li Budak: Hükümet'in ekonomi paketi sorun çözmez
Manavgat Belediyesi'nden kent mobilyası imalatı
Manavgat Belediyesi'nden kent mobilyası imalatı