Advert

Manavgat’ta umumi tuvaletleri kırıp döküyorlar

Manavgat Belediyesi’nin Manavgat’ın muhtelif yerlerine yaptığı modern umumi tuvaletler kimliği belirsiz kişiler tarafından kırılıp dökülüyor.

Manavgat’ta umumi tuvaletleri kırıp döküyorlar
Bu içerik 2423 kez okundu.
Advert

MANAVGAT’TA UMUMİ TUVALETERE ZARAR VERİYORLAR

Manavgat’ın birçok yerinde oturma banklarına, sokak lambalarına zarar veren kendini bilmezler, bu kez de Manavgat Belediyesi’nin Manavgat’a kazandırdığı modern tuvaletleri kırıp dökmeye başladılar. Modern ve şık görünümleriyle herkesten tam not alan Manavgat Belediyesi’nin tuvaletleri kendini bilmez kişiler tarafından uygunsuz bir şekilde kullanılarak zarar veriliyor.

 

 

 

ZARAR VERENLER CEZALANDIRILSIN

Vatandaşlar Aşağı Hisar Mahallesi Irmak Kenarında bulunan tuvaletlerin kırılıp dökülmesine tepkili. Halkın cebinden çıkan paralarla yaptırılan bu tuvaletlere zarar verilmesi mahalle sakinlerinin tepkisine sebep oluyor. Daha önceleri oturma bankları ve duraklara zarar veren kişilerin, mobese kameralarının olduğu yerlerde bu gibi eylemlerinden vazgeçtiklerini belirterek, “Bu tuvaletler bizlerin ödediği vergilerle yapılıyor. Kendini bilmezler daha önce banklar ve duraklara zarar veriyorlardı. Birçok yerde mobese kameralarına yakalanma korkusundan dolayı bu hareketlerden vazgeçtiler. Şimdi de Manavgat Belediyesi’nin yaptırdığı tuvaletlere dadandılar. Belediyemiz çok güzel, modern, şık ve temiz tuvaletler yaptı. Fakat bu kendini bilmezler bu tuvaletlere de zarar vermeye başladılar. Nerde güzel ve iyi bir şey yapılsa, ömrü uzun olmuyor. Ne yazık ki, bazıları güzel şeyleri hak etmiyor. Bu tür kişilerin tespit edilerek cezalandırılmasını istiyoruz” dediler.

 

 

TUVALETLER KULLANILMAZ HALE GELDİ

Kandın, Erkek ve engelli vatandaşlar için tasarlana modern tuvaletlere verilen zararlar sonrasında kapılar kapanmamakta. Kapıların kilit sistemleri ve kilit yuvaları sert bir tornavida benzeri aletlerle bilerek zarar verilmek suretiyle yuvalarından çıkartılarak bozulmasına sebebiyet verilmiş. Klozetlerin üstünü kapatmak amacıyla duvara asılı bulunan klozet kapak örtüsü de adeta yağmalanmış ve neredeyse kullanılmaz bir hale getirilmiş.

 

 

HER KİMSENİZ SİZE SESLENİYORUZ!

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in bin bir meşakkatle kamulaştırarak Manavgat’a kazandırdığı ırmak kenarı projesine uygun olarak konuşlandırılan modern mobil tuvaletler, kamunun bir malıdır. Yani sizlerin, ailelerinizin ödediği vergilerle hizmete sunulmuş toplu kullanım alanlarıdır. Bu tip yerlere zarar vermek yasal suçtur. Sizler, evinizde kullandığınız araç-gereçlere aynı şekilde zarar veriyor musunuz? Şayet cevabınız ‘evet’ ise hemen bir doktora gidiniz. Bizler Manavgat’ta kent kültürünü benimsemiş sağlıklı insanlarla birlikte bir bütün olarak yaşamak istiyoruz. Bundan dolayıdır ki hastalıklı beyinlerin aramızda dolaşmasını hiç ama hiç istemiyoruz...

manavgat manavgat haber
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AKP Kadın Kolları'ndan Sevgi Yolu Projesi
AKP Kadın Kolları'ndan Sevgi Yolu Projesi
Cildimizi kışın etkilerinden nasıl koruruz?
Cildimizi kışın etkilerinden nasıl koruruz?