Advert
Advert
Advert

Boztaş “Muhasebeciler çözüm ortağımızdır”

Manavgat Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirler Odası (MASMO) Başkanı Nezih Özgenç’i ziyaret eden, Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş, “Muhasebeciler ve Mali Müşavirler, bizim çözüm ortağımızdır” dedi.

Boztaş “Muhasebeciler çözüm ortağımızdır”
Bu içerik 130 kez okundu.
Advert

MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş, Manavgat Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirler Odası’nı(MASMO) ziyaret ederek, Başkan Nezih Özgenç ile bir araya geldi. Ziyarete, MATSO Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri de yer aldı.

Ziyarette Özgenç’i başkanlığa seçilmesinden dolayı kutlayan Başkan Boztaş, muhasebeciler bizim çözüm ortağımızdır dedi. Boztaş, “Muhasebecileri ve Mali Müşavirleri kendimize yabancı görmüyoruz. Üyelerimize yardımcı oluyorsunuz. Sizler, bizim çözüm ortağımızsınız. Aynı gemideyiz. Aynı yöne gidiyoruz. Üyelerimize işlerinde yardımcı oluyorsunuz. Onların sırdaşısınız. Sorunlara ve konulara hakimsiniz. Bizler de hem üyelerimize hem de sizlere yardımcı oluyoruz. İşlerinizin hızlı ve eksiksiz yürümesi için hizmet standardı oluşturduk. Bunu üyelerimiz ve onlara yardımcı olan sizler için yaptık. Üyelerimiz için, sizler için bilgilendirme toplantıları düzenledik” diye konuştu.

Sık sık yollarımız kesişiyor

MASMO Başkanı Nezih Özgenç de yaptığı konuşmada ziyaret için Boztaş’a ve beraberindekilere teşekkür etti. Özgenç, “Sizlerin de bizlerin de öncellikli hedefi üyelerimiz. Ardından Manavgat’ımız. Her zaman ortak hareket etmeye ve ortak çalışmaya varız. Birlikten kuvvet doğar ve sorunlar daha kolay çözülür. Sorumluluk ve görev alanımızda sık sık yollarımız kesişiyor. Ortak düşünmek, ortak çözüm aramak tüm kurumların yararınadır, üyelerimizin ve Manavgat’ın yararınadır” dedi.

manavgat manavgat haber
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
MANAVGAT BELEDİYESPOR LİRDERLİĞİNİ KORUDU
MANAVGAT BELEDİYESPOR LİRDERLİĞİNİ KORUDU
MANAVGAT DRAGON FESTİVALİ ÖDÜL TÖRENİ İLE SON BULDU
MANAVGAT DRAGON FESTİVALİ ÖDÜL TÖRENİ İLE SON BULDU