Advert

Alışveriş Günleri Talihlilerini kutlayan Boztaş; “Hem Alan Hem Satan Kazandı”

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO)’nun da desteklediği Antalya ShoppingDays’in (Antalya Alışveriş Günleri) talihlileri belli oldu.

Alışveriş Günleri Talihlilerini kutlayan Boztaş;   “Hem Alan Hem Satan Kazandı”
Bu içerik 261 kez okundu.
Advert

Antalya Merkez ve İlçelerindeki ticareti canlandırmak için gerçekleştirilen Antalya ShoppingDays’in (Antalya Alışveriş Günleri) kazananları Antalya’da, Akra Barut Hotel’de düzenlenen basın toplantısı ile kamuoyuna açıklandı.

 

Basın toplantısına başta Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Boztaş olmak üzere Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Davut Çetin, Antalya Tanıtım AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Hacısüleyman katıldılar.

 

Toplantıda konuşan MATSO Başkanı Ahmet Boztaş, etkinlikle ilgili şu değerlendirmede bulundu: “1 Haziran-16 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilen ve belirlenen 22 bankanın kredi veya banka kartlarıyla 25 TL’lik alışveriş yapan tüketicilerin katılım gösterdiği etkinlik sonucunda Milli Piyango ve Noter huzurunda bir çekiliş yapıldı. Çekiliş ile 7 otomobil, 7 televizyon, 7 bilgisayar, 7 klima ve 77 bisikletin sahipleri belli oldu. 15 Ekim 2016 tarihine kadar asiller, 30 Ekim 2016 tarihine kadar da yedekler ödüllerini teslim almak zorunda. Ekim ayı sonunda sonuçlar netleşecek. Kasım ayı içerisinde de düzenlenecek organizasyonla otomobiller sahiplerine teslim edilecek. 777 adet Antalyaspor ve Alanyaspor formalarını kazananlar da 7 Ekim 2016 tarihinde yine www.antalyashoppingdays.com sitesinden duyurulacak. Talihliler,  94 milyon 885 bin 651 şans numarası arasından çekilişle belirlendi.”

 

Herkese Teşekkürler

Başarılı bir kampanya süreci geçirilmiştir. İlk defa yapılmasına rağmen ilgi düzeyi yüksek olmuştur. Organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Güzel bir ekip çalışması ortaya konmuştur. Zor bir süreçte; kriz, darbe girişimi gibi önemli olaylara rağmen etkinlik için çaba ve kararlı bir çalışma performansı ortaya çıkmıştır. Gelecek yıl daha da başarılı olacaktır. Geleneksel bir hale gelmelidir. Mütevazi bir bütçeyle bunu başardık. İstanbul ve Ankara gibi şehirlerde daha büyük bütçelerle yapılıyor bu etkinlikler. Hem alan hem satan kazandı. Asıl kazanan ekonomimiz oldu.

 

Başarılı Bir Tanıtım Yaptık

“Kampanyanın başarısı için Manavgat’ta yoğun çalıştık. Afişlerle, broşürlerle, medya yoluyla organizasyonun tanıtımı için yoğun çaba sarf ettik. Kamuoyu oluşturmayı başardık. Tarihi Manavgat Köprüsü yanındaki meydanda talihlilere verilecek otomobilin birisini halkla buluşturarak görkemli bir tanıtım yaptık. Bu çalışmalarımızla etkinliğe olan ilgi artmıştır.

 

Kazananlara Hayırlı Olsun

Yaklaşık 95 milyon şans numarasının arasından talihliler çıktı. Kendilerini kazanmalarından dolayı kutlarken, ekonomiye kazandırdıkları için de teşekkür ediyorum. Kazanamayanlar asla üzülmesin. Onlara da ilgileri ve ekonomik hayata kattıkları canlılık için teşekkür ediyorum. Etkinlik yine olacak. Bu yıl olmadı, inşallah gelecek yıl kazanırlar.”

manavgat manavgat haber
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Konyaaltı Belediyesi barınağında 233 yeni doğum
Konyaaltı Belediyesi barınağında 233 yeni doğum
Asfaltta Muratpaşa imzası
Asfaltta Muratpaşa imzası