Advert

KAMUOYUNUN BİLGİSİNE

Antalya Büyükşehir Belediyesi Manavgat Koordinatörü İbrahim Büküş, kendi sosyal hesabı üzerinden yaptığı açıklamasında...

KAMUOYUNUN BİLGİSİNE
Bu içerik 382 kez okundu.
Advert

seçilmiş bir başkana böyle bir söylemde bulunmak aklımdan bile geçmez. Hele hele oylarımızla seçilmiş birine…” diye yazarak yanlış bir anlamaya sebebiyet verdiğimizi ima etmiş.

Sayın Büküş, açıklamasında şöyle yazmış:

 

Bugün sanal medyada; şahsım ve Manavgat Belediye Başkanımızın fotoğrafları yan yana paylaşılarak benim ağzımdan " bazılarının toplumda karşılığı yok" diye bir paylaşım yapılmıştır. Hiçbir kişiye karşılığı yok demek hele hele oylarımızla seçilmiş birine böyle bir söylemde bulunmak aklımdan bile geçmez. İcraatlarını eleştirmek doğal hakkım ama şahıslara hakaret etmek kendi şahsıma ve temsil ettigim makama yakışmayan bir olaydır. Konunun düzeltilmesi için sayfa sahibini ikaz ettim. Kamuoyunun bilgisine arz ederim. Saygılarımla

Antalya Büyükşehir Belediyesi

Manavgat Koordinatörü

İbrahim Büküş 

 

Mahallemizde bugün elektrikler uzun bir süre kesik olduğu için ve yeni enerji verildiği için konu ile ilgili karşılaştırmalı haber-yorumumu yarın sizlerle paylaşacağım.

 

Ama sadece şunu söylemek istiyorum: Bir kurum diğer bir kurumu eleştiren bir haberi basına servis ediyorsa, doğal olarak kurumların başındaki kişilerin fotoğrafları kullanılır.

manavgat manavgat haber
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Konyaaltı Belediyesi barınağında 233 yeni doğum
Konyaaltı Belediyesi barınağında 233 yeni doğum
Asfaltta Muratpaşa imzası
Asfaltta Muratpaşa imzası