Advert

BÜKÜŞ: Edep yahu

Antalya Büyükşehir Belediyesi Manavgat Koordinatörü İbrahim Büküş, MANAVGAT Belediye Başkanı Şükrü Sözen’i kastederek yaptığı yazılı açıklamasında, “bazıları toplumda karşılığı olmamasına rağmen hala provokatif çalışmalar içindedir” dedi.

BÜKÜŞ: Edep yahu
Bu içerik 5569 kez okundu.
Advert

Antalya Büyükşehir Belediyesi Manavgat Koordinatörü İbrahim Büküş yazılı bir açıklama yaparak Büyükşehir’in yaptığı çalışmalara Manavgat Belediyesinin tabela dikmeye devam ettiğini belirterek:  “Ne yazık ki çiçek, böcek ve konser dışındaki işlere ufku yetmeyen veya hala popülist siyaset yapan bazı kişiler provokatif davranışlardan bir türlü vazgeçmiyor” dedi.

NEYİN NASIL OLUĞUNU MANAVGAT HALKI BİLİYOR

Büküş açıklamasında: Menderes Türel’in duyarlılığı ve talimatıyla Büyükşehir Belediyesi ve ASAT ekipleri olarak öncelikle Manavgat’ın altyapı problemlerini çözmek için gece gündüz çalışmaktayız. Bazıları toplumda karşılığı olmamasına rağmen hala provokatif çalışmalar içinde. Altyapının zor, toplumu rahatsız edici ve yapana siyaseten zarar verici olduğunu Sayın Menderes Türel de biliyor, biz de biliyoruz ve en önemlisi Manavgat’ta yaşayan tüm vatandaşlarımız da biliyor.  Ne yazık ki çiçek, böcek ve konser dışındaki işlere ufku yetmeyen veya hala popülist siyaset yapan bazı kişiler provokatif davranışlardan bir türlü vazgeçmiyor. İlçemizin yıllardır ihmal edilmiş, kronikleşmiş problemlerini çözmek için Sayın Menderes Türel öncülüğünde Bismillah diyerek çalışmaya başladığımız ilk günden itibaren bu kişilerin davranışları bizi sadece üzmektedir. Bu davranışlar bizim vatandaş için hizmet etme aşkımızı ve çabamızı engelleyemez.

BU HİZMETLERİ ŞAHSIMIZ ADINA YAPMIYORUZ

Özellikle ilçe belediyemize ait caddelerdeki çalışma alanlarına bizimle beraber ilçe belediyesinin tabela ekibi girmektedir. Son olarak Türkbeleni ana depodan köprünün batı ayağındaki bağlantı noktasına 560 mm. PE içme suyu hattı çalışmamız 28.09.2016 tarihinde Şelale Caddesi güzergâhında başlamıştır. Yaya ve araç güvenliği için gerekli tedbirlerin alınmış olmasına rağmen yine tabela ekibi kusursuz olarak görevini ifa etmiştir. Biz bu hizmetleri şahsımız veya şahsi menfaatimiz için yapmıyoruz. Her şeyin en iyisine layık olan vatandaşlarımız için yapmaktayız. Sizin buralara tabela koymanıza, broşür dağıtmanıza, hiç gerek yok.

KISKANÇLIK SENDROMUNDAN VAZGEÇİN

Bu işlerin Büyükşehir Belediyemiz ve ASAT’ın Sayın Menderes Türel öncülüğünde yaptığını vatandaşımız çok iyi biliyor. Vatandaşımız şunu da çok iyi biliyor bugüne kadar popülist siyaset uygulamayıp vatandaş endeksli çalışsaydınız bugün bizim yaptığımız işleri yıllar önce sizlerin yapmış olması gerekiyordu. Sizden ricamız şudur ki: ‘’Siz çiçek, böcek ve konser işlerinize devam edin biz kendi işimizi yapalım. Bu kıskançlık sendromundan kurtulup çocukça davranışlardan vazgeçin.

ibrahim büküş şükrü sözen
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
CHP'li Budak: Hükümet'in ekonomi paketi sorun çözmez
CHP'li Budak: Hükümet'in ekonomi paketi sorun çözmez
Manavgat Belediyesi'nden kent mobilyası imalatı
Manavgat Belediyesi'nden kent mobilyası imalatı