Advert

SOSYAL POLİTİKA BİRİM BAŞKANLARI BİR ARAYA GELDİ

AK Parti Antalya İl Sosyal Politikalar Başkanlığının, İlçe birim başkanları toplantısı, Milletvekili Gökcen Özdoğan Enç ’in katılımıyla gerçekleşti.

SOSYAL POLİTİKA BİRİM BAŞKANLARI BİR ARAYA GELDİ
Bu içerik 542 kez okundu.
Advert

AK Parti Antalya İl Sosyal Politikalar Başkanlığının düzenlediği toplantıya AK Parti Antalya İl Kadın Kolları Başkanı Esra Özkoç, İl Sosyal Politikalar Başkanı Osman Dirican, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Sanem Öztürk, İl Sosyal Politikalar Müdürü Abdullah Çalışkan, Valilik Sosyal Vakıflar İl Müdürü Ahmet Çalım, Sosyal Politikalar Daire Başkanı Ayşe Üstündağ ile Sosyal politikalardan sorumlu ilçe birim başkanları katıldı.

 

 

EN ÖNEMLİ BİRİMİMİZ

 

Antalya’da sosyal alanda gerçekleşen çalışmaların istişare edildiği toplantıda konuşan Milletvekili Gökcen Özdoğan Enç Vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunabilmek siyasi ayağın önemli bir köprü olduğuna değindi Enç” Devletimizin hükümetimizin sosyal alanda birçok çalışması mevcut. Biz siyasiler bu hizmetleri vatandaşımıza ulaştırmada, anlatmada adeta bir köprü konumundayız. Sosyal Politikalar Başkanlığımızda bu anlamda bizim en önemli birimlerimizin başında geliyor. Milletin kurduğu ve Gücünü milletten alan bir partiyiz. Bu millete ne kadar hizmet etsek az. O yüzden her alanda milletimize hizmetimizi arttırarak devam ettirmeliyiz. Bu anlamda Antalya’da sosyal anlamda ihtiyaç sahibi herkese yardımcı olacak bir ekibe sahibiz. Başta Büyükşehir Belediyemiz ve İl Sosyal Politikalar Müdürlüğümüz Antalyalı hemşerilerimizin her zaman yanında oluyor ”dedi.

 

 

SOSYAL YARDIMLAŞMAYI POLİTİKA OLARAK GÖRÜYORUZ

 

AK Parti İl Sosyal Politikalar Başkanı Osman Dirican ise toplantıya ilişkin şunları söyledi; ”Her ay birim başkanlarımızla gerçekleştirdiğimiz toplantılarımızda aylık çalışmalarımızı istişare ediyoruz. Böylelikle Kurumlar arası iletişimi ve etkileşimi hızlandırarak vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunma gayretindeyiz. Biz sosyal yardımlaşmayı politikaya dönüştürerek hizmet verme gayretindeyiz. Bu kapsam da Antalya’mızda birçok kurumumuz ile uyum içerisinde çalışmalarımız artarak devam etmekte. Bunun en büyük ayaklarından birisi olan Antalya Büyükşehir Belediyemiz bugün büyükşehir yasası ile birlikte bütün ilçelerimize sosyal yardımları en hızlı bir şekilde ulaştırıyor, mahallelerimizin hem yollarını yapıyor hem gönüllere giriyor. Şimdi bu Sosyal hizmet merkezleri ilçelerimizde de açılıyor. Kumluca ve Manavgat’ta inşallah kısa zaman içerisinde bu merkezlerimizde kavuşacağız ”dedi. 

manavgat manavgat haber
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AKP Kadın Kolları'ndan Sevgi Yolu Projesi
AKP Kadın Kolları'ndan Sevgi Yolu Projesi
Cildimizi kışın etkilerinden nasıl koruruz?
Cildimizi kışın etkilerinden nasıl koruruz?