Advert

MANAVGAT'TA 3 BİN ÖĞRENCİYE KIRTASİYE YARDIMI

2016 - 2017 eğitim ve öğretim yılının başlamasıyla harekete geçen Manavgat Belediyesi 3 bin adet çanta dağıtımı gerçekleştiriyor.

MANAVGAT'TA 3 BİN ÖĞRENCİYE KIRTASİYE YARDIMI
Bu içerik 482 kez okundu.
Advert

İçerisinde bir öğrencinin ihtiyaç duyabileceği tüm kırtasiye malzemelerinin olduğu çantalar, Manavgat'ta eğitim gören öğrenciler ve aileleri arasında memnuniyetle karşılandı.

Eğitime verdiği destekle adından söz ettiren Manavgat Belediyesi 2016-2017 eğitim yılı öncesinde yine güzel bir hizmete daha imza attı. Manavgat'ta ihtiyaç sahibi ilkokul, ortaokul ve lisede öğrenim gören öğrencilere yönelik içerisinde çeşitli kırtasiye malzemeleri bulunan 3 bin adet çantanın dağıtımını gerçekleştirdi. Yardımdan faydalanmak isteyen aileler öğrencilerin okuduğu okullardan alacakları öğrenci belgesi ile Manavgat Belediyesi Sosyal Yardım İşlerin Müdürlüğüne müracaat ederek faydalanabilecekler. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, “Dağıtılan çantalar içerisinde öğrencilerin kırtasiye ihtiyacını karşılayabilecek malzeme bulunuyor.

 

 

Kentimizde yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere her konuda olduğu gibi eğitim konusunda da verdiğimiz destek aralıksız devam edecek. Yeni başlayan eğitim yılı nedeniyle öğrencilerimize başarılar diliyorum” dedi.

 

manavgat manavgat haber
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
CHP'li Budak: Hükümet'in ekonomi paketi sorun çözmez
CHP'li Budak: Hükümet'in ekonomi paketi sorun çözmez
Manavgat Belediyesi'nden kent mobilyası imalatı
Manavgat Belediyesi'nden kent mobilyası imalatı