Advert

MÜNEVVER & HÜSEYİN'İN EN MUTLU GÜNÜ

Fatma- Nadir Orman’ın kızları Münevver Orman ile Münevver-Mehmet İyiol’un oğulları Hüseyin İyiol muhteşem bir düğün töreniyle hayatlarını birleştirdi.

MÜNEVVER & HÜSEYİN'İN EN MUTLU GÜNÜ
Bu içerik 6442 kez okundu.
Advert

Çolaklı / Alba Resort Hotel’deki yemekli düğün töreni, siyaset ve iş dünyasının bilinen isimlerini bir araya getirdi.  Düğün törenine CHP Antalya Milletvekilleri Deniz Baykal, Dr. Niyazi Nefi Kara, Oda başkanları, Sivil Toplum Kuruluşlarının başkan ve temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı. Düğün törenine katılamayan davetlilerin alanda okunan telgrafları alkışlara neden oldu. Orman ve İyiol aileleri gelen konukları kapıda karşılayarak, iyi dilek temennilerini kabul ettiler.

 

 

Münevver- Hüseyin çifti, Alba Resort Hotel Kır Düğün Alanı’na kırmızı halıda yürüyerek ve de davetlileri başlarıyla selamlayarak havai fişekler eşliğinde geldi. Çift ilk danslarını yapmadan nikâh törenine geçildi. Çiftin nikâhlarını Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen adına Dudu Gençol kıyarken şahitliklerini ise Deniz Baykal ile Niyazi Nefi Kara yaptı. Baykal ile Kara nikâh defterinden önce ilk imzayı yüreklerine atan genç çifte mutluluklar dilediler.

 

 

Manavgatlı vekil Nefi Kara’nın daha sonra Recep Tayip Erdoğan’ın, “ 3 çocuk yapın” söylemine atıfta bulunarak, “ Biz 8 kardeşiz. Sizlerden de 9 çocuk bekliyoruz” esprisi alanda gülüşmelere neden oldu.

 

 

Pasta kesimi ve takı töreni sonrasında davetliler Manavgat’ın sevilen sanatçısı Hasan Kurt’un seslendirdiği birbirinden güzel parçalarla gecenin ilerleyen saatine kadar gönüllerince eğlendikleri bir gece yaşadılar.

 

Manavgat Gerçek Gazetesi olarak Münevver- Hüseyin İyiol çiftine bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

manavgat manavgat haber
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
CHP'li Budak: Hükümet'in ekonomi paketi sorun çözmez
CHP'li Budak: Hükümet'in ekonomi paketi sorun çözmez
Manavgat Belediyesi'nden kent mobilyası imalatı
Manavgat Belediyesi'nden kent mobilyası imalatı