Advert

Başkan Boztaş’ın, Kurban Bayramı Mesajı

Üyelerin ve vatandaşların huzurlu ve mutlu bir Kurban Bayramı geçirmesini temenni eden MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş, bayramların dini ve toplumsal değerlerin yoğun olarak hissedildiği günler olduğunu belirtti.

Başkan Boztaş’ın, Kurban Bayramı Mesajı
Bu içerik 774 kez okundu.
Advert

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş, Kurban Bayramı nedeniyle mesaj yayımladı. Üyelerin ve vatandaşların huzurlu ve mutlu bir Kurban Bayramı geçirmesini temenni eden MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Boztaş, mesajında şu ifadeler yer verdi; “Bayramlar dini ve toplumsal değerlerin yoğun olarak hissedildiği sevginin, muhabbetin, birlik ve beraberliğin, başarışın, huzurun, yardımlaşmanın, kaynaşmanın en yoğun yaşandığı özel günlerdir. Kırgınlıklar ve dargınlıkların bir kenara bırakıldığı, sosyal sorumluluk ve dayanışma bilincinin en üst seviyede yaşandığı yardımlaşma ve merhamet duygularının yoğunlaştığı bir Kurban Bayramı’na, ulaşmanın sevinci içerisindeyiz.

Kurban Bayramı'nın başta ülkemiz olmak üzere bütün dünyada barış ve kardeşliğe vesile olması en öncelikli dileğimdir. Ülkemizde yaşanan terör olaylarının son bulmasını ve milletçe bu bayramı huzur, güven ve mutluluk içinde geçirmemizi Cenab-ı Mevla’dan niyaz ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle üyelerimizin ve Manavgat halkının, Kurban Bayramını kutlayarak sağlıklı, mutlu, huzurlu nice bayramlar geçirmelerini temenni ederim”

Bayram alışverişlerimizi Manavgat’tan yapalım

 

Oda üyeler ve Manavgat halkına çağrıda bulunan Boztaş,  “Bayram alışverişlerimizi Manavgat’tan yapalım. İlçemizden yapılacak alışverişler şehrimizin ticari ve ekonomik hayatına katkı sağlayacaktır” dedi. 

manavgat manavgat haber
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
CHP'li Budak: Hükümet'in ekonomi paketi sorun çözmez
CHP'li Budak: Hükümet'in ekonomi paketi sorun çözmez
Manavgat Belediyesi'nden kent mobilyası imalatı
Manavgat Belediyesi'nden kent mobilyası imalatı